جمعه، 11 فروردین 1402 تماس با ما نقشه سایت صفحه اصلی English
 
 

 
 
     
اطلاعیه برگزاری آزمون جامع دکتری

 تاريخ: 30/02/99

اطلاعیه برگزاری آزمون جامع دکتری نيمسال دوم 98-99
به اطلاع دانشجویان دکترای متقاضی شرکت در آزمون جامع نیمسال جاری میرساند آزمون مذکور دو هفته پس از آخرین امتحان دانشگاه به  صورت کتبی و شفاهی برگزار خواهد شد. لازم است دانشجویان فرم درخواست خود را به همراه اسکن کارنامه کامل، مدرک زبان و گواهی شرکت در کارگاه ایمنی برای دانشجویانی که پروژه آنها تجربی می­باشد حداکثر تا 15 تیر ماه به آدرس ahmadian@sut.ac.ir ارسال نمایند.
  • با توجه به عدم برگزاري آزمون هاي زبان بدليل شيوع ويروس کرونا، دانشجويان دکتري مي توانند بدون ارائه مدرک زبان در آزمون جامع شرکت نمايند. اين دانشجويان در اولين فرصتي که امکان آزمونهاي زبان فراهم گردد، بايستي در آزمون زبان شرکت کرده و مدرک زبان خود را ارائه نمايند. براي اين دانشجويان، آخرين مهلت ارائه مدرک زبان تا قبل از دفاع از پيشنهاد رساله دکتري است. بديهي است که اين مصوبه براي نيمسال دوم 98-99 معتبر مي باشد.
 
  • ارائه گواهي شرکت در کارگاه ايمني براي دانشجويان دکتري که رساله آنها از نوع تجربي است، قبل از دفاع از پيشنهاد رساله دکتری الزامي است. لازم به ذکر است که اين دوره ها در نيمسال دوم 99- 98 به صورت الکترونيکي-آنلاين ارائه مي­شود.
 
توجه: لیست دروس و اساتید ممتحن هر درس مطابق فرم پیوست می‌باشد. از هر کدام از گروههای درسی زیر حداقل یک و حداکثر دو درس (جمعا سه درس) با نظر استاد راهنما انتخاب شود. لازم به ذکر است که آزمون دروس ریاضی عددی و ریاضی تحلیلی به صورت کتبی برگزار خواهد شد و سایر دروس به صورت کتبی و شفاهی خواهند بود.
گروه 1: انتقال جرم پیشرفته، انتقال حرارت پیشرفته، مکانیک سیالات پیشرفته
گروه 2: ترمودینامیک پیشرفته، طراحی راکتور پیشرفته، طراحی بیوراکتور، ریاضی عددی، ریاضی تحلیلی
 
دفتر تحصیلات تکمیلی دانشکده مهندسی شیمی 27/02/99 امکانات
     

 
درج در سايت توسط : IT
       
 
صفحه اصلی | وب سایت دانشگاه صنعتی سهند | تماس با ما
دانشگاه صنعتی سهند ، دانشکده مهندسی شیمی - صندوق پستی: 1996-51335 | دفتر دانشکده مهندسی شیمی: 33459152-041 | info.che@sut.ac.ir